Paznokcie

Słoneczna żółć i uspokajająca szarość – kolory roku 2021

słoneczna żółć i uspokajający szary

Połączenie kolorów, które przekazują przesłanie siły i nadziei, której jest zarówno trwałe, jak i podnoszące na duchu.

Kolory roku 2021

Słoneczna żółć i uspokajająca szarość, dwa niezależne kolory, które podkreślają, jak różne elementy łączą się, aby się wzajemnie wspierać, najlepiej wyrażają nastrój Koloru Roku Pantone 2021. Praktyczny i solidny jak skała, ale jednocześnie rozgrzewający i optymistyczny, związek szarości i żółtego to połączenie siły i pozytywności. To historia koloru, która zawiera w sobie głębsze uczucia troski z obietnicą czegoś słonecznego i przyjaznego.

Połączenie tych kolorów to przesłanie szczęścia poparte hartem ducha. Potrzebujemy poczucia, że wszystko stanie się jaśniejsze – jest to niezbędne dla ludzkiego ducha.

Ludzie szukają sposobów na wzmocnienie się energią, jasnością i nadzieją, aby przezwyciężyć ciągłą niepewność. Słoneczna żółć to jasny i radosny żółty mieniący się życiem, ciepły żółty odcień przepełniony słoneczną mocą. Uspokajająca szarość symbolizuje solidne i niezawodne elementy, które są wieczne i stanowią mocny fundament. Kolor kamieni na plaży i naturalnych elementów, których zwietrzały wygląd podkreśla zdolność do przetrwania próby czasu, Szary spokojnie zapewnia, zachęcając do uczucia opanowania, stabilności i odporności.

kolor roku 2021

O kolorze roku PANTONE

Od ponad 20 lat Kolor Roku Pantone wpływa na rozwój produktów i decyzje zakupowe w wielu branżach, w tym w modzie, wyposażeniu wnętrz i wzornictwie przemysłowym, a także na opakowania produktów i projekty graficzne.

Proces wyboru Koloru Roku Pantone wymaga przemyślenia i analizy trendów. Aby dokonać wyboru każdego roku, eksperci od kolorów z Pantone Color Institute przeczesują świat w poszukiwaniu nowych wpływów kolorystycznych. Może to być przemysł rozrywkowy i filmy w produkcji, podróżujące kolekcje sztuki i nowi artyści, moda, wszystkie dziedziny projektowania, popularne miejsca podróży, jak również nowe style życia, style zabawy i warunki społeczno-ekonomiczne. Wpływ mogą mieć również nowe technologie, materiały, tekstury i efekty, które wpływają na kolor, istotne platformy mediów społecznościowych, a nawet nadchodzące wydarzenia sportowe, które przyciągają uwagę całego świata.