Paznokcie

8 typów kobiet, którym z powodzeniem zaproponujesz manicure tytanowy

Kobiety z paznokciami tytanowymi

Kiedy 5 lat temu zaszłam w ciążę byłam chyba najszczęśliwszą osobą na świecie. Wielkie przygotowania i ekscytacja z nowej roli. Ale z drugiej strony zmiany w moim ciele: przesuszające się włosy i skóra, kruche i łamliwe paznokcie. Stylizacje hybrydowe, które wówczas nosiłam przestały być trwałe. Na drugi dzień wszystko zaczynało odpryskiwać. Zaczęłam więc szukać innej metody stylizacji paznokci. Metody, która będzie trwała, spowoduje, że moje paznokcie staną się twarde i zdrowe.

Znalazłam manicure tytanowy i od tego czasu nic innego na moich paznokciach się już nie pojawiło! Dlaczego? Bo manicure tytanowy był dla mnie w 100% bezpieczny i paznokcie nareszcie zaczęły wyglądać rewelacyjnie!

Ale czy tylko dla kobiet w ciąży jest polecany manicure tytanowy?

Oczywiście, że nie. Ten rodzaj stylizacji paznokci możecie polecić również osobom, które obgryzają paznokcie. Tytan jest materiałem twardym i skutecznie odwodzi od obgryzania paznokci. Metodą tytanową możemy przedłużyć paznokcie, więc już po pierwszej wizycie klientka wychodzi z estetyczną stylizacją na dłoniach.

Skład produktów

Zarówno pudry jak i preparaty płynne Revel nail zostały przebadane dermatologicznie. Badania te pokazują, że produkty nie wykazały własności drażniących i uczulających w wyniku kontaktu ze skórą. Dlatego, gdy zgłosi się do Was klientka uczulona na hybrydę czy żel to możecie jej zaproponować właśnie manicure tytanowy!

Revel nail nie testuje produktów na zwierzętach!

Osoby, które dążą do wyeliminowania produktów pochodzenia zwierzęcego nie tylko z diety, ale również ze wszystkich innych aspektów życia mogą skorzystać z usługi manicure tytanowego, ponieważ preparaty te nie są testowane na zwierzętach.

Szkodliwe lampy UV?

Na pewno i Wy spotkałyście się w swoich salonach z klientkami, które nie chcą wykonywać stylizacji paznokci z użyciem lampy UV, ponieważ boją się, że promieniowanie z tych lamp jest dla nich szkodliwe. Mając manicure tytanowy w swojej ofercie możecie zaproponować im stylizację, która jest twarda i trwała bez użycia lampy UV.

Aktywne klientki

A co z tymi kobietami, które prowadzą bardzo aktywny tryb życia i stylizacje hybrydowe czy żelowe nie były trwałe? Hybryda odpryskuje i wygina się przy codziennych czynnościach? Tytan bardzo dobrze utwardza paznokcie. Dlatego, gwarantuję Wam, że gdy klientka raz wykona u Was manicure tytanowy to nie będzie chciała wrócić do innych metod stylizacji paznokci.

Manicure tytanowy odżywia paznokcie

Produkty do manicure tytanowego zawierają witaminy A i E oraz wapń, dzięki czemu  wzmacniają kruche i łamliwe paznokcie oraz zapobiegają ich rozdwajaniu. Dlatego, gdy zgłosi się do Ciebie klientka z paznokciami w złej kondycji, to zaproponuj jej stylizację tytanową. Zobaczysz, że i ona zakocha się w tytanie!

Być nowoczesną kobietą

Coraz więcej kobiet wymaga od nas stylistek wiedzy na najwyższym poziomie. Szukają one metod nowoczesnych, innowacyjnych. Chcą, aby stylizacja była wykonana szybko, z zachowaniem maksimum trwałości, o naturalnym wyglądzie. Manicure tytanowy spełnia wszystkie te cechy!

Mając manicure tytanowy w ofercie salonu kosmetycznego otwieracie się na wiele typów kobiet. Każda z nas jest inna i szuka czegoś innego. Ale manicure tytanowy może łączyć nas wszystkie.