Paznokcie

Modne kolory paznokci na święta

Modne kolory paznokci na święta

Niezależnie od tego czy siedzisz na kanapie z dziećmi oglądając klasyczne filmy świąteczne czy też idziesz do domów towarowych aby pomóc elfom Świętego Mikołaja, nadal musisz upewnić się, że nasze paznokcie czują tę samą świąteczną miłość, którą zawsze je obdarzaliśmy. Oprócz naszych pięknych pasków do paznokci zawierających różne świąteczne nadruki jak płatki śniegu, Mikołaja, a nawet klasyczne świąteczne czerwone wzory, kochamy tegoroczne najgorętsze trendy dla naszych klasycznych kolorów paznokci. W tym sezonie widzimy klasyczne świąteczne zszywki jak również kilka zabawnych nowych świątecznych kolorów pop z naszymi paznokciami i nie możemy się doczekać aby się nimi z wami podzielić!

Klasyczna świąteczna czerwień

Tegoroczne trendy kolorystyczne musieliśmy rozpocząć od naszego sprawdzonego i prawdziwego odcienia świątecznego… klasycznej świątecznej czerwieni. Czego nie kochać w odważnym i uderzającym klasycznym odcieniu czerwieni, do którego wracamy rok po roku?

Metaliczny srebrny

Może i nie mamy w tym roku tyle szczęścia, aby nasze podwórka były pokryte kocem śnieżnym, ale nasze paznokcie mogą dać nam to złudzenie na pewno! Utrzymując się w klasycznym stylu z pięknym metalicznym srebrem, który nadaje paznokciom odpowiednią ilość blasku w tym sezonie świątecznym. Nie wspominając o tym, że metaliczny paznokieć doskonale łączy się z klasyczną świąteczną czerwienią!

Odświętne złoto różowe

Ten odcień jest po prostu idealny, jeśli chcesz przenieść swoje święta przez grudzień aż do nowego roku! Kolejny metaliczny zszywka oczywiście, ale ten naprawdę może przyciągać wzrok, nawet jeśli to tylko psie oczy, które łapiemy w tym sezonie świątecznym! Różane złoto stało się jednym z klasyków w ciągu ostatnich kilku lat i mamy nadzieję, że będzie kontynuowało tę samą tradycję, co nasze klasyczne odcienie czerwieni i srebra!

Szykowna czerń

Według magazynu Oprah, nigdy nie można się pomylić z odważnym, ciemnym kolorem takim jak czarny w sezonie świątecznym. Technik paznokci Orpah mówi, że wygląda to dobrze na każdym kolorze skóry i po prostu rozjaśnia każdą cerę poprzez posiadanie tak głębokiego, bogatego koloru jak czerń na naszych paznokciach. Nie wspominając już o tym, jak bardzo możemy stworzyć oświadczenie, kołysząc ciemniejsze paznokcie. Bez obrazy dla naszych klasycznych czerwonych pań, ale ten kolor może naprawdę sprawić, że wszystkie oczy zwrócą się na Ciebie!

Grinchy Green

Wołanie wszystkich pań, które nie są zakochane w świątecznym brokacie i wakacyjnych odcieniach czerwieni. Odcienie zieleni są modnym kolorem w tym sezonie i wszyscy wiemy, kto wymyślił ten trend! Just kidding, Grinch nie potrzebował lakieru do paznokci z pięknem takim jak on sam, chociaż dał nam poczucie, że zieleń jest nową czerwienią dla tego sezonu świątecznego! Nigdy nie można się pomylić, wybierając bogatą szmaragdową zieleń, aby pokazać swój wakacyjny duch. Kto powiedział, że w grudniu można nosić tylko czerwony lakier do paznokci?

Wino, wino, wino

Interpretuj to jakkolwiek chcesz, ale w tym roku było wszystko o winie (w inny sposób, że niektóre). Kolor wina był świąteczną miłością przez wiele lat i nadal będzie jednym z najczęściej wybieranych kolorów paznokci na nadchodzące wakacje. Głęboki, bogaty kolor wina może być tak zabawnym sposobem na zabawę w czerwień. Możesz nawet znaleźć odcień wina, który ma odrobinę blasku. Jakie to idealne?

świąteczne kolory paznokci

Zimowy kolor

Nie ma nic złego w odczuwaniu zimowego bluesa w tym sezonie, zwłaszcza jeśli twoje paznokcie robią to samo! Szykowne, jasne odcienie granatu były na naszym radarze przez lata, a w tym roku podejmujemy ryzyko! Istnieje tak wiele różnych odcieni marynarki, ale wybór tego z odrobiną iskry zawsze jest dla mnie krzykiem świątecznej radości. Teraz, dla pań, które nie kochają brokatowego pociągu, nie obawiajcie się. Klasyczna, błyszcząca marynarka jest tak wyrazista sama w sobie, że brokat będzie życzył sobie, abyś była cała!

Przeciążenie ombre

Jeśli jesteś koneserem brokatu i chcesz wzmocnić swoje paznokcie w tym sezonie wakacyjnym, spróbuj brokatu ombre zamiast całego brokatu. Dzięki ombre możesz nie tylko zabawnie podejść do klasycznego brokatu, ale także zmieszać ze sobą dwa ulubione odcienie, tworząc luksusowy wygląd, który zapiera dech w piersiach. Na przykład, jeśli kochasz klasyczną świąteczną czerwień i srebrne odcienie, dlaczego nie zmieszać ich razem, stosując efekt ombre!