Paznokcie

Solique – Lakier żelowy bez lampy UV

Solique lakiery do paznokci

Ten innowacyjny lakier żelowy nie wymaga szkodliwego procesu wystawiania paznokci na działanie szkodliwego sztucznego światła UV w celu utwardzenia lakieru. Co więcej, nie trzeba moczyć paznokci w silnym, jeszcze bardziej szkodliwe acetonu tylko po to, aby go usunąć, jak to ma miejsce w przypadku zwykłego lakieru żelowego. Można go łatwo usunąć za pomocą dowolnego zmywacza. Ich rewolucyjna formuła łączy w sobie zalety lakieru i żelu w dwuetapowym systemie, który wymaga jedynie ich koloru żelu i żelu topcoat. Kiedy te dwa są używane i aktywowane przez słońce lub nawet naturalne światło pokojowe, połączenie wysycha i tworzy twardy film na paznokciu. To jest całkiem niesamowite.

Oba produkty zawierają bezpieczne składniki i są łagodne, niedrażniące i nietoksyczne. System ten nie wymaga bazy, ponieważ kolor przylega do paznokcia. A co mnie w nim bardziej fascynuje, to fakt, że z czasem, a zwłaszcza pod wpływem promieni słonecznych, lakier do paznokci wzmacnia się i staje się trwalszy i bardziej błyszczący. Już wyobrażam sobie siebie nakładającą go na plaży lub na leżaku przy basenie i pozwalającą mu wyschnąć podczas opalania (oczywiście z filtrem!). Nie mogę się doczekać, aby wypróbować go podczas mojej następnej podróży na plażę! Ale, nie muszę nawet czekać tak długo, mogę po prostu umieścić moje paznokcie pod słońcem, gdy utknął w ruchu, i voila, wysoki połysk jest reaktywowany!

To jest tak niedrogie, zbyt (P180 dla koloru i P200 dla powłoki górnej) i pochodzi w sześciu odcieniach do tej pory. Uwielbiam wszystkie odcienie! Mam nadzieję, że wprowadzą więcej!

Czas schnięcia

Co więcej, szybko schnie i długo się utrzymuje bez odprysków. Mój wytrzymał dwa tygodnie zanim krawędzie zaczęły odpryskiwać (patrz zdjęcie poniżej), i gdyby nie wrastanie paznokci u nasady, trzymałabym go dłużej. A kiedy w końcu go usunęłam, zauważyłam, że moje paznokcie wyglądają zdrowo, a przynajmniej normalnie, a nie jak po bitwie: Lakier nie sprawił, że moje paznokcie stały się kruche lub słabe, ani nie zmienił ich na żółte.

Solique - Lakier żelowy bez lampy UV

Solique – kroki aplikacji

  1. Upewnij się, że paznokcie są czyste i wolne od oleju i balsamu.
  2. Nie używaj lakieru bazowego.
  3. Nałóż warstwę swojego pożądanego koloru Solique Gel Polish.
  4. Nałóż drugą warstwę tego samego odcienia.
  5. Nałóż jedną warstwę Solique Topcoat.
  6. Utwardź lakier pod światłem słonecznym przez około dwie minuty lub pozwól mu wyschnąć w naturalnym świetle pokojowym.