Paznokcie

Wavy nails czyli pofalowane paznokcie

wavy nails

Sztuka paznokci jest nadal trendy, prawdopodobnie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Aktualnym trendem, od którego nie możemy i nie chcemy uciec, są falowane paznokcie.

Jeśli masz ochotę na mieszanie, połącz różne wzory, kolory, tekstury, symbole i wzory w jednym manicure. My uwielbiamy ten falisty klimat.

Wzory paznokci falistych

Jeśli jeszcze nie poznałaś piękna paznokci falistych, to jest to forma sztuki paznokciowej polegająca na swobodnym tworzeniu wzorów fal, które mogą przybierać różne formy – od dużych krzywych wzorów po skomplikowane wiry. Często każdy paznokieć jest nieco inny, co skłania się ku popularnemu obecnie trendowi mix and match. Uwielbiamy to, że ten trend jest tak łatwy do spersonalizowania i zabawy. Możesz go zmieniać w zależności od nastroju i eksperymentować z różnymi wzorami kolorystycznymi; możesz zachować subtelność dzięki odcieniom nude lub być odważna i bawić się kolorem.

Ponieważ jest to projekt z wolnej ręki, każdy paznokieć nie musi być taki sam, więc jest to łatwe DIY. Weźmy na przykład biały falisty wzór jako idealny przykład – żadna grubość linii nie jest taka sama i są przypadkowe krzywe, a mimo to wygląda tak szykownie i polerowanie.

pofalowane paznokcie

Każda fala powinna płynąć z łatwością, więc zacznij w jednym rogu paznokcia i przeciągnij pędzel, gdy dojdziesz do drugiej strony, zakrzywiając się w miarę upływu czasu.