publikacja artykułów sponsorowanych
Paznokcie

INGLOT O2M Breathable Nail Enamel 618 – Recenzja

INGLOT O2M Breathable Nail Enamel 618

Są dwa okresy w roku, kiedy czuję się przyciągnięta do pomarańczowego lakieru do paznokci bardziej niż zwykle: latem i jesienią (zwłaszcza w okolicach Hallowe’en, mojego ulubionego święta).

Prosty, jasny pomarańczowy kolor jest czasem tym, czego potrzebujesz, aby podnieść monochromatyczny strój na wyższy poziom.

Kupiłam INGLOT O2M Breathable Nail Enamel 618 jakiś czas temu i w końcu udało mi się go zużyć.

Jak więc lakier do paznokci INGLOT O2M Breathable w odcieniu 618 wypadł w tej paznokciowej książce? Jest jeden sposób, aby się o tym przekonać!

Kolor

INGLOT O2M Breathable Nail Enamel in 618 przypomina mi stożek drogowy, ponieważ jest to żywy pomarańcz, który zdecydowanie przyciąga uwagę. Nie jest jednak neonowy ani oślepiająco jasny. Jest ciemniejszy jak puree z dyni (to sprawia, że jestem podekscytowana jesienią, moim ulubionym sezonem, który jest wypełniony dyniowymi smakołykami)!

Ponieważ ten pomarańcz jest żywy, stanowi dobry kontrast dla mojego odcienia skóry. Te kontrastowe odcienie mieszczą się w mojej strefie komfortu, ponieważ podkreślają moje paznokcie, a nie sprawiają, że moje paznokcie wtapiają się w otoczenie.

Wykończenie

Ma głównie wykończenie kremowe, ale miał kilka galaretowatych niuansów, które zauważyłam przy jego aplikacji. Wykończenie jest ładne i błyszczące.

Aplikacja i formuła

INGLOT O2M Breathable Nail Enamel w kolorze 618 nie był tak napigmentowany.
To idzie na trochę sheer, a będziesz potrzebował dwóch warstw, aby zbudować krycie i zminimalizować żadnych łysych plam lub oczywiste smugi.

Ma cienką konsystencję i trzeba zachować szczególną ostrożność podczas aplikacji, aby uniknąć przypadkowego zalania skórek.

Kiedy usunęłam ten lakier, niektóre z nich pozostały wokół krawędzi moich paznokci, gdzie skóra jest bardziej sucha. Nie jestem fanką takiego stanu rzeczy. Może gdyby użyć mocniejszego zmywacza do paznokci jak 100% aceton, to zszedłby łatwo i bezproblemowo z małych szczelin wokół skórek, jednak ja nie chcę używać tak ściernego zmywacza.

INGLOT O2M Breathable Nail Enamel 618 recenzja

Cena

Wysoka cena sprawia, że jest to liga luksusowych lakierów. Kiedy lakier kosztuje około 50zł, oczekuję od niego znacznie więcej niż od lakieru, który kosztuje ułamek tej kwoty.

Nazwa lakieru do paznokci

Częścią zabawy z lakierem do paznokci jest kreatywna strona – nazwa danego koloru. Czasami miłośnicy paznokci kupują lakier ze względu na mądrą nazwę.

W przypadku lakierów do paznokci INGLOT nie ma żadnej dowcipnej, kolorowej nazwy. Każdemu z nich przypisany jest numer, który uważam za trudniejszy do zapamiętania niż nazwa. Dodatkowo przywodzi mi to na myśl numery przypisane przestępcom w więzieniu. Numery pozbawiają ludzi tożsamości i oddalają ich od siebie.

Oddychający lakier do paznokci

Co sprawia, że jest oddychający? Najwyraźniej pozwala tlenowi i wilgoci dotrzeć do paznokcia, przepuszczając powietrze i wodę. Typowy lakier do paznokci tego nie robi, dlatego lakiery INGLOT O2M Breathable są zdrowsze.