publikacja artykułów sponsorowanych
Paznokcie

Owocowe wariactwo czyli paznokcie na lato

owocowe wariactwo

Owocowa sztuka paznokci to najlepszy sposób na uzyskanie jasnych paznokci na lato. Jest to bardzo popularne w tym sezonie i będzie idealnie pasować do Twojego plażowego wyglądu, ponieważ składa się z jasnych, żywych kolorów.

Jakie owoce nadają się na paznokcie?

Opcje są nieograniczone, są arbuzy, cytryny, jabłka, kiwi, truskawki i ananasy. Nie wahaj się iść na ten modny nail art, jeśli chcesz letnie wibracje na paznokciach. Blogerki piękności zrobiły swoje paznokcie na dwa sposoby, albo pomalowały inny owoc na każdym paznokciu dla odważnego wyglądu, albo ten sam owoc na wszystkich paznokciach dla prostszego wyglądu.

Już teraz artyści paznokci pokazali w mediach społecznościowych wszystkie sposoby, w jakie można mieszać i dopasowywać ten styl. Możesz zrobić to w sposób z naturalną bazą i delikatnymi akcentami – lub możesz wybrać bardziej wyraziste neonowe kolory, które zawierają większe owoce i wzory. Możliwości są właściwie nieograniczone, a inspiracji jest tak wiele.

motyw owoców na paznokciach

W internecie można znaleźć nawet pomidory na paznokciach! Jak widać, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia i możesz namalować na paznokciach cokolwiek tylko zechcesz.