publikacja artykułów sponsorowanych
Paznokcie

Abstrakcyjne wzory paznokci

abstrakcyjne wzory paznokci

Trendy w stylizacji paznokci są od lat coraz bardziej kreatywne, a ich szczytem wydaje się być abstrakcyjny nail art – no, przynajmniej do czasu pojawienia się kolejnego trendu. Gdziekolwiek się obrócisz (lub przewiniesz), widzimy abstrakcyjne paznokcie zdobiące cyfry każdego manicure. Ten inspirowany sztuką trend często wykorzystuje negatywną przestrzeń lub nakładające się na siebie kolory w połączeniu z kapryśnymi, kropkami, kształtami, formami ciała – i tak dalej, aby stworzyć dzieło sztuki.

Od modnych bloków kolorystycznych w stylu lat 60-tych, przez groovy fale z lat 70-tych, aż po minimalne linie w stylu millenialsów – Twoje opcje są nieograniczone, aby stworzyć unikalny projekt paznokci, który pokaże Twój osobisty styl. Gotowa, aby wypróbować ten trend dla siebie?

Minimalistyczne linie

Kiedy chcesz spróbować czegoś nowego i innego bez posiadania paznokci, które krzyczą „patrzcie na mnie”, ten minimalistyczny styl jest drogą do zrobienia. Figlarne linie czynią go wyjątkowym, podczas gdy biel i nude nadają mu klasyczny klimat nowoczesnego french tipa.

Black and nude

Ten kontrastowy wzór na paznokciach to ostre podejście do minimalnych abstrakcyjnych linii. Jeśli jesteś gotowa na samodzielne wykonanie cienkich linii.

Lampa lawa

Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo groovy, spróbuj czegoś takiego jak te falujące, abstrakcyjne bloki kolorów. Głębokie jagodowe odcienie to strzał w dziesiątkę niezależnie od pory roku, a najdoskonalszy ciemny odcień śliwki możesz uzyskać sama.

Odważna czerń i biel

Kto powiedział, że czerń i biel muszą być skromne? Ten wyróżniający się wygląd może być stworzony na przezroczystej bazie lub subtelnym odcieniu nude.

Nie możesz wybrać jednego wzoru? Wybierz je wszystkie! Każdy paznokieć ma unikalny wzór dla wszystkich niezdecydowanych piękności. Ta stylizacja jest również doskonałym przykładem na to, że abstrakcyjne paznokcie mogą być hitem niezależnie od tego czy masz krótkie paznokcie czy długie akryle.

czerń i biel