Paznokcie

Maybelline Color Show Blushed Nudes – 447 DUSTY ROSE

Maybelline Color Show Blushed Nudes - 447 DUSTY ROSE

Cała kolekcja Maybelline Color Show Blushed Nudes Nails jest łatwy do noszenia na teraz. Uwielbiam neutralne paznokcie, nie tylko dlatego, że są bardzo wyrozumiałe, jeśli chodzi o żetony – możesz uciec z małym chipem lub dwoma bez niczyjego zauważenia w sposób, w jaki absolutnie nie możesz z jasnym odcieniem.

Formuła lakierów

Formuła lakierów do paznokci Color Show jest ogólnie rzecz biorąc nieco bardziej kremowa i nieco bardziej kryjąca. Colorama jest dla mnie bardzo cienka i prawie trochę przezroczysta, więc wolę serię Color Show.

Jak w przypadku większości jasnych odcieni lakierów do paznokci, będziesz potrzebować dwóch warstw, aby całkowicie pokryć paznokieć. Wysycha dość szybko i ten zakres zwykle trwa dobrze na moich paznokciach. Przez około 3 – 4 dni, co jest dużo dla moich słabych paznokci.

Odcień 447 Dusty Rose

447 DUSTY ROSE

Odcień 447 Dusty Rose wygląda prawie jak brudny, jasny pastelowy róż, ale z domieszką lawendy. Wyjątkowy odcień w mojej kolekcji.

Uwielbiam ten odcień tak bardzo i chcę go nosić ponownie i ponownie. To po prostu naprawdę ładny pastelowy brudny róż w odcieniu nude. Nie jest też zbyt ciepły ani zbyt chłodny. To jedne z moich ulubionych drogeryjnych lakierów do paznokci.