Paznokcie

Czarne i białe akcenty na paznokciach

czarne i białe akcenty na paznokciach

Czerń i biel to dramatyczne, uniwersalnie pochlebne i niezwykle uniwersalne kolory. Noszone osobno, są wyraziste, klasyczne i szykowne, ale kiedy są połączone razem, tworzą graficzny wygląd, który jest odważnym stwierdzeniem. Jeśli Twoje klientki chcą wyróżniać się na tle innych, dodaj im unikalne wykończenia, takie jak błyszczący lakier nawierzchniowy, aby nadać im wymiar lub zrób coś artystycznego z ręcznie malowanymi ozdobami.

Niezależnie od tego, czy Twoje klientki szukają minimalistycznego projektu, który jest bez wysiłku chłodny, czy też pełnego arcydzieła mani, stwórz coś, co z pewnością pokochają dzięki tym dwóm ponadczasowym odcieniom.

Baw się negatywną przestrzenią

Manicure z negatywną przestrzenią – minimalistyczne wzory, które odsłaniają strategiczną część naturalnego paznokcia – to sztandarowy zabieg na wybiegach. Aby uzyskać efekt „barely there”, namaluj jedną czarną lub białą kropkę tuż nad środkiem każdej skórki, a następnie wykończ ją błyszczącym lakierem nawierzchniowym. Chcesz czegoś bardziej glam? Namaluj czarny łuk wokół „księżyca” lub lunuli na każdym paznokciu, pozostawiając księżyc bez lakieru lub pomalowany na biało. Po co najmniej 10 minutach lub do momentu, gdy lakier jest całkowicie suchy, wykończ go błyszczącym lakierem nawierzchniowym.

negatyw-czarny-i-biały

Liniowe wzory

Czasami prosta linia jest idealnym akcentem w sztuce paznokci. Ten styl jest łatwy i szybki do wykonania, ale daje niesamowity efekt graficzny, szczególnie przy kontraście czerni i bieli. Używając cienkiego pędzelka do malowania pasków, namaluj czarne ukośne, pionowe lub poziome linie na białym długotrwałym lakierze. Pomaluj czarną bazę i białe linie na naprzemiennych paznokciach, aby uzyskać wyjątkowy wygląd całości.

Pomyśl o klasyce

Tradycyjny francuski mani będzie ulubieńcem klientek na zawsze. Więc następnym razem, gdy Twoja klientka będzie miała oficjalną imprezę, dlaczego nie zasugerować jej, aby spróbowała francuskiego manicure z twistem? Pomaluj przynajmniej dwie warstwy błyszczącej czerni jako bazę, a następnie użyj ultrajasnej bieli jako końcówki, aby uzyskać nowoczesne podejście do klasyki.

Mieszaj tekstury

Dodaj trochę wymiaru do swojego nail artu pracując z co najmniej dwoma różnymi wykończeniami lakieru do paznokci. Rozważ połączenie czarnego matowego lakieru z czarnym metalicznym odcieniem lub kremowej kryjącej bieli z mieniącą się bielą. Aby uzyskać iskrzący wygląd, zmieszaj holograficzny brokat z perłowym lakierem opalizującym. Istnieje nieskończenie wiele możliwości kombinacji tekstur, a wszystkie one sprawią, że Twoje klientki będą wyglądać niesamowicie.

Dodaj blasku

Komu potrzebna jest biżuteria, gdy Twój manicure błyszczy się od klejnotów? Połącz ten gorący trend z wybiegów z czarnym lakierem, aby uzyskać wieczorowy efekt lub z białym lakierem, aby uzyskać coś bardziej jaskrawego. Aby być subtelnym, wciśnij mały kamień na samym końcu każdego paznokcia. Aby uzyskać efekt końcowy, wymieszaj i dopasuj kamienie w różnych kształtach i rozmiarach, nakładając ich tyle, ile tylko zdołasz zmieścić. Jeśli chodzi o blask, to im więcej tym lepiej.