Paznokcie

Lampa do paznokci Sun2C LED UV – recenzja

Sun2C LED UV lampa do paznokci recenzja

Zawsze uważałam, że trudno jest uzyskać w domu pedicure o jakości jak z salonu. Ludzie często widzą moje stopy, więc ważne jest dla mnie, aby wyglądały dobrze. Moje stopy były czyste i przygotowane, paznokcie miały odpowiedni kształt, nakładałam cienkie warstwy bazy, lakieru i lakieru nawierzchniowego i pozwalałam im schnąć tak długo, jak tylko mogłam. Pięć minut później przytrzasnę sobie duży palec u nogi na stoliku do kawy, albo mój pies nadepnie mi na stopę, albo zdarzy się jakieś inne prozaiczne, ale tragiczne wydarzenie, które spowoduje, że w moim uprzednio gładkim lakierze pojawi się rysa.

Aby uniknąć tego efektu końcowego, zaczęłam wykonywać pedicure żelowy w domu. Żelowe pedicure wymaga specjalnej bazy i top coatu, specjalnego lakieru i lampy, która wykorzystuje światło ultrafioletowe do utwardzania lakieru. Trzydzieści do 60 sekund pod światłem dla każdej warstwy i jest ustawiony. Nie rusza się, bez względu na to, jak bardzo moje palce są eksploatowane.

Działa z lakierem żelowym

Podczas gdy lampy z diodami LED mogą być używane tylko z określonymi typami lakierów żelowych, Sun2C może wyleczyć każdy lakier żelowy dostępny na rynku. Nie będzie to działać w ogóle ze zwykłym lakierem, ale uwielbiam to, że mogę przynieść do domu dowolny kolor żelu i wiem, że będzie on pięknie ustawiony z tą lampą. Bawiłam się z tymi zmieniającymi temperaturę kolorami paznokci. To jak nastrojowa biżuteria na moich paznokciach!

Zdejmowana płyta podstawy jest łatwa do czyszczenia

Podstawę tej lampy mocuje się magnetycznie do blatu, co sprawia, że jest ona bardzo łatwa do czyszczenia i przełączania pomiędzy manicure i pedicure. Po nałożeniu lakieru na paznokcie, mogę po prostu zdjąć podstawę i ustawić lampę na wierzchu stopy.

Szeroki otwór zmniejsza ryzyko smug

Otwór lampy Sun2C jest na tyle szeroki, że nie martwię się zbytnio o przypadkowe uderzenie paznokciami o jego górną lub boczną część. Nie mam problemów z leczeniem wszystkich pięciu palców naraz i nawet przy moich wysokich łukach nigdy nie uderzam czubkiem stopy o górną krawędź lampy.

Bezdotykowy czujnik przyspiesza proces

Sun2C LED UV

Być może najlepszą rzeczą w tej lampie UV jest jej czujnik. Wystarczy wbić paznokcie do środka, a światło się włączy. Jeśli chcesz ustawić światło, aby wyłączyć po określonym czasie, naciśnij odpowiedni przycisk na plecach. Możesz wybrać 10, 30, 60 lub 90 sekund (twój lakier powinien być dostarczony z instrukcją, więc wiesz, jaki czas utwardzania użyć). Chciałabym, aby te przyciski nie były tak ukryte, ale kiedy już zobaczysz, gdzie się znajdują, są bardzo łatwe w użyciu.

Czy powinienaś ją kupić?

Jeśli interesuje Cię wykonywanie żelowych manis i pedis w domu, potrzebujesz takiej lampy jak ta. Istnieje wiele, że może dostać pracę zrobić, ale wszechstronność tego konkretnego modelu otwiera wiele opcji. Możesz używać dowolnego żelu do polerowania, leczyć całą rękę lub stopę za jednym razem, a nawet ma trzy różne kolorowe panele górne, które pozwalają zmienić wygląd lampy, aby dopasować ją do wystroju lub nastroju. Uważamy, że Sun2C jest bezpiecznym wyborem, jeśli masz już dość rozmazanego lakieru do paznokci.