Paznokcie

Wielokolorowe paznokcie

Wielobarwne paznokcie są szalone tej wiosny, a my kochamy ten trend. A co najlepsze? Z akrylowymi pudrami możesz stworzyć milion różnych stylizacji.

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na tęczowe paznokcie, czy też wybierzesz bardziej subtelne odcienie, z łatwością stworzysz swój własny styl.

Wielokolorowe paznokcie wydają się być tego lata w modzie. Najlepszą rzeczą w wielokolorowych paznokciach jest to, że są one, prawdopodobnie ze wszystkich trendów nail art, które będziemy dzielić w tym wpisie, najłatwiejsze do osiągnięcia. Nie musisz udać się do salonu paznokci i wydać ciężko zarobione pieniądze na uzyskanie fantazyjnego projektu sztuki paznokci; możesz udać się do lokalnego sklepu dolara i złapać kilka różnych kolorów lakieru do paznokci, pomalować każdy paznokieć na inny kolor i wtedy ta-da! Masz trochę niesamowite sztuki paznokci na palcach!

Jakie kolory dobierać?

Kolorowe odcienie, które doskonale do siebie pasują, inspirując się wiosennymi pastelami. Ale to nie są pastele z Twojego dzieciństwa… Po zestawieniu ze sobą różnych kolorów, wyglądają jak rozświetlone, a nie kiepskie.

Nasze propozycje dobierania kolorystyki:

  • Różowy
  • Zielony
  • Fioletowy

wielokolorowe paznokcie

Proponujemy również dobierać jeden kolor w różnych pastelowych odcieniach, daje to niesamowity efekt i zaskoczenie wśród znajomych!