Paznokcie

Czerwone paznokcie – modne odcienie paznokci

czerwone paznokcie modne

Czy wciąż szukasz tego jedynego? A może jesteś znudzona i z niecierpliwością wypatrujesz nowości? Prezentujemy modne inspiracje i odcienie lakierów do paznokci w kolorze czerwonym!

Kiedy na świecie panuje nieco szalona atmosfera, zawsze warto zadbać o dobry wygląd swoich paznokci. Jeśli chodzi o czerwony mani, możesz powiększyć to uczucie do potęgi dziesięciu. Nie da się przebić tego uczucia, które pojawia się, gdy masz na sobie wspaniały czerwony lakier do paznokci. Jest to w końcu klasyk nie bez powodu.

I jest czerwień na każdy nastrój, odcień skóry i sytuację. Poznajmy więc ulubiony kolor paznokci na świecie.

Klasyczna czerwień

klasyczne czerwone paznokcie

Czerwony lakier do paznokci to prawdopodobnie czerwień, która przychodzi Ci do głowy jako pierwsza. Klasyczna czerwień to OG, jeśli chodzi o statement manis i jest to mocna, oszałamiająca czerwień, która daje żywy, efektowny manicure. Kate Moss sięga po klasyczną czerwień, gdy robi sobie paznokcie, a jeśli jest ona wystarczająco dobra dla ikony supermodelki…

Modna czerwień

modna czerwień paznokcie

Czerwony lakier do paznokci Vermilion to najmodniejszy czerwony lakier spośród wszystkich. Vermilion red to intensywna czerwień z domieszką pomarańczu, która jest uwielbiana przez cool kids, glam squad i po prostu przez każdego, kto kocha mocny mani. To kolor, który mówi „Yep, czuję się pewna siebie”. Do jakich odcieni skóry pasuje, zapytasz? Do wszystkich.

Ziemista czerwień

ziemista czerwień paznokcie

Czerwony lakier do paznokci, który nawiązuje do świata przyrody, jest w Siennie „bramą do czerwieni” dla wielu miłośników neutralnych paznokci. Ziemiste, organiczne czerwienie i zakurzone czerwienie różane dają wspaniały „pop” koloru, zachowując przy tym zdrowy rozsądek. Ta rodzina czerwieni jest na tyle uniwersalna i wszechstronna, że można ją nosić wszędzie, a dzięki ciemniejszym tonom, sprawdza się przez cały rok.

Ciemna czerwień

ciemna czerwień paznokcie

Jeśli dorastałaś w latach 90-tych, istniał tylko jeden odcień lakieru do paznokci, który warto było mieć, a tym odcieniem była ciemna czerwień. Czy kiedykolwiek wyszedł z mody? Nigdy. Lakiery w kolorze wina zawsze miały oddanych fanów, ale z radością informujemy, że obecnie również przeżywają swój wielki powrót. Głęboki krem merlot graniczący z czernią i głęboka magenta śliwki są trochę tajemnicze i bardziej niż trochę szykowne. Tak jak w przypadku wszystkich kolorów Sienny, ciemne czerwienie można zobaczyć na naszej stronie internetowej na różnych odcieniach skóry.

Jagodowa czerwień

jagodowa czerwień paznokcie

Czerwony lakier do paznokci. Ale niech to będzie subtelne. Jeśli klasyczny czerwony lakier wydaje Ci się zbyt „Whoo-hoo-look-at-me”, skieruj swój wzrok w stronę tej grupy lakierów. Czerwony lakier z różowym podtekstem jest nieco bardziej miękki, co nadaje mu stonowany wygląd. Mówimy tu o czerwieniach malinowych, śliwkowych (które, jak zdajemy sobie sprawę, nie są jagodami, ale są owocowe!) i czerwieniach z mocną niebieską bazą.