fbpx

Szkolenia z manicure tytanowego

Manicure tytanowy to metoda, która za chwilę zawładnie salonami w całej Polsce. Ze względu na bezpieczeństwo, trwałość i właściwości odżywcze, podbija serca kobiet na całym świecie. Wybij się na tle konkurencji i pokaż ją swoim klientkom!

Najlepsze stylistki stawiają na manicure tytanowy!

Dlaczego tytanowy manicure jest tak wyjątkowy? Po pierwsze przeznaczone do niego preparaty, są wzbogacone o witaminy i minerały, dlatego pod ich wpływem naturalna płytka paznokcia staje się mocniejsza. Po drugie, manicure utwardzony zostaje przez kontakt preparatów z powietrzem, a do jego wykonania nie potrzeba lampy UV – jest więc jedną z najzdrowszych i najbezpieczniejszych technik manicure. Do tego wszystkiego cechuje się niezwykłą trwałością, wytrzymuje bez odprysków nawet kilka tygodni i jest odpowiedni dla alergiczek.

A co manicure tytanowy oznacza dla wykonującej go stylistki? Na pewno większe zarobki! Wysoka jakość produktów i konieczność zdobycia niezbędnych umiejętności czyni manicure tytanowy jedną z najbardziej dochodowych technik stylizacji paznokci. Ponadto, stylistka ma pewność, że stosowane zabiegi są najlepszym rozwiązaniem dla jej klientek. Odżywienie, trwałość i zadowolenie klientek gwarantowane!

Czego się nauczysz na naszych szkoleniach z manicure tytanowego?

Szkolenia z to więcej niż mogłoby się wydawać. Podczas naszych szkoleń uczestniczki poszerzają zakres swoich kompetencji, zdobywają praktyczne umiejętności oraz przede wszystkim uczą się rozwijać swój salon kosmetyczny i pozyskiwać jeszcze więcej klientek. Szkolenia z manicure tytanowego odbywają się nie tylko na poziomie podstawowym. Instruktorki Revel Nail prowadzą także szkolenia ze zdobienia paznokci tytanowych oraz przedłużania paznokci tytanowych.

Podczas szkolenia zgłębisz proces wykonywania manicure tytanowego na najwyższym poziomie. Dowiesz się, jak wykonać zwykły kolor, elegancki french czy nowoczesne ombre, a także jak dbać o produkty, by odznaczały się najdłuższą żywotnością. Będziesz wiedziała jak profesjonalnie przygotować paznokcie do zabiegu i o czym pamiętać nakładając puder koloryzujący. W części biznesowej natomiast doświadczone instruktorki doradzą, jak ustalić ceny oferowanych usług, jak podejść do tematu pieniędzy firmowych oraz to, co najbardziej interesuje wszystkich przedsiębiorców – jak zwiększyć własne zyski!

Szkolenia Revel Nail = profesjonalizm!

Do nauczania podchodzimy kompleksowo. Podobne zajęcia zwykle przekazują uczestnikom technikę i na tym poprzestają. My prowadzimy szkolenia według autorskiej metody, która uwzględnia wszystkie najważniejsze aspekty oferowania manicure tytanowego. Od opanowania umiejętności, przez rozmowę z klientem, aż po dobór modelu biznesowego. Szkolenia prowadzą certyfikowane i doświadczone instruktorki wyróżniane na rozmaitych konkursach oraz wieloletnie właścicielki popularnych salonów kosmetycznych.

Oferta szkoleń Revel Nail to nie tylko ogrom przydatnej wiedzy. To także sprawdzone przez ekspertów metody, wsparcie po szkoleniowe i pomoc w zakresie ustalenia cen oraz pozyskiwania klientów. Chcemy, byś robiła to, co kochasz i zarabiała na tym jak najwięcej, po prostu!

Kto prowadzi szkolenia Revel Nail?

Szkolenia z techniki wykonywania manicure tytanowego prowadzone są przez doświadczone instruktorki Revel Nail, których sylwetki przedstawiamy poniżej.  Udział w profesjonalnych szkoleniach nie tylko uczy nowych umiejętności i poszerza zakres kompetencji uczestniczek, ale również daje realną szansę na rozwój własnego salonu kosmetycznego i pozyskanie nowych klientek. Zapraszamy także do działu INSPIRACJE, gdzie znajdują się wybrane prace naszych instruktorek.

Manicure tytanowy to przyszłość – również Twoja! Właśnie dlatego już dziś zapoznaj się z ofertą szkoleń, która wprowadzi Twój salon kosmetyczny na wyższy poziom. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy możliwość odbycia szkolenia zarówno stacjonarnie, jak również on-line. Każde z tych rozwiązań zapewni uczestniczkom zdobycie wiedzy na temat manicure tytanowego oraz pozyskanie nowych umiejętności praktycznych, które pozwolą na poszerzenie oferty gabinetu kosmetycznego i zwiększenie zysków.

Szkolenie – paznokcie tytanowe

Manicure tytanowy zyskuje coraz większą popularność. Wszystko za sprawą jego właściwości, które pozytywnie wpływają na płytkę paznokcia. Jak to możliwe? Otóż wykorzystywane preparaty zawierają witaminy i minerały, które wzmacniają paznokcie. Co więcej przy wykonywaniu manicure tytanowego nie trzeba korzystać z lampy UV, co wiąże się z oczywistą korzyścią dla zdrowia klientek. Wykorzystując tą metodę manicure wybierasz najwyższą jakość, trwałość, bezpieczeństwo i różnorodność Twoich stylizacji.

Manicure tytanowy – szkolenie online

Dla wszystkich tych, którzy chcą odbyć szkolenie w dowolnym terminie i to bez wychodzenia z domu przygotowaliśmy szkolenie online z manicure tytanowego. W ramach szkolenia każdy otrzyma film instruktażowy, a także zestaw startowy. Dzięki temu krok po kroku uczestnik nauczy się aplikować paznokcie tytanowe. Co więcej, w razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z naszą instruktorką. Taka forma szkolenia jest bardzo komfortowa, a jednocześnie wystarczająca, by pokazać podstawy i sprawić, że manicure tytanowy będzie mógł wejść na stałe do oferty salonu.

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj kolor tytanowy gratis przy pierwszych zakupach