fbpx

Zdobienie paznokci od zawsze Cię zajmowało i sprawiało prawdziwą frajdę? Myślisz, że szkolenie z paznokci tytanowych nie jest Ci do niczego potrzebne? Przeczytaj ten tekst, a przekonasz się, że koszt szkolenia może być najlepszą inwestycją Twojego życia!

Jak prowadzić dochodowy biznes

To, jak przygotujesz ofertę i wycenisz usługi będzie kluczowe dla Twoich przyszłych zarobków. Nie wiesz co najbardziej się opłaci? Koniecznie skorzystaj z naszego kalkulatora, który pokaże różnicę w zarobkach między trzema najbardziej popularnymi metodami manicure: hybrydą, żelem i tytanami, albo spójrz na poniższą tabelę:

Metoda Zużycie materiału Cena usługi Czas wykonania usługi Zysk na 1 h Zysk na miesiąc
Hybryda 12 50 1 h 38 zł 3 800 zł
Żel 18 90 2 h 36 zł 5 760 zł
Tytan 9 100 1 h 91 zł 10 920 zł

Jakie szkolenie z manicure tytanowego wybrać

Kiedy przeliczysz koszty poszczególnych usług i porównasz zarobki na poszczególnych metodach, okaże się jasne, że najlepiej możesz zarobić właśnie na manicure tytanowym. Aby go wykonywać kup zestaw startowy z filmem instruktażowym, a najlepiej zapisz się na najbliższy termin szkolenia z manicure tytanowego. Wydatek na profesjonalne szkolenie zwróci Ci się już w pierwszym miesiącu wprowadzenia usługi manicure tytanowego do Twojego salonu. Może się okazać, że to najlepsza inwestycja w Twoim życiu!

Twoja inwestycja to:
1) etap I –  zakup  zestawu startowego + film instruktażowy – koszt – 547,00 zł wysyłka GRATIS!
     w skład zestawu wchodzi: EZ Probase 15 ml, EZ Actywator 15 ml, EZ Finish Gel 15 ml, Brush Softener 15 ml, 4 x kolor 14 gr, puder budujący 14 gr, zeszyt ćwiczeń, długopis, pilnik, bloczek, materiały reklamowe.

CHCĘ SWÓJ ZESTAW

2) etap II – udział w szkoleniu stacjonarnym; koszt – 390,00 zł

ZWROT z inwestycji z ZYSKIEM:

średni koszt usługi manicure tytanowego 80-110 zł
średni koszt zużycia materiału – 6 zł
bloczek polerski + pilnik – 3 zł
waciki bezpyłowe – 0,5 zł

OBLICZ ile ZARABIASZ

ZARABIASZ = 70-100 zł na godzinę przed odjęciem kosztów prowadzenia salonu,
robienie paznokci za 50 zł powoduje, że wychodzisz na zero!

Jak zdobyć klientki na tytany

Przede wszystkim musisz nauczyć się jak profesjonalnie wykonywać manicure tytanowy, dlatego szkolenie jest tak ważne. To metoda wykonywana wyłącznie przez zawodowe stylistki, które ukończyły odpowiednie kursy. Fachowa wiedza jest tu absolutnie niezbędna. Ponadto, musisz wybrać dobre, oryginalne i bezpieczne produkty, takie jak amerykańska marka Revel Nail. Na naszym blogu i w mediach społecznościowych dzielimy się swoimi doświadczeniami i doradzamy naszym klientom jak skutecznie wprowadzać manicure tytanowy do salonu kosmetycznego. Możesz także wybrać REVELacyjne 2-dniowe szkolenie, które łączy warsztaty z metod wykonywania manicure tytanowego z wiedzą biznesową. Dowiesz się tu m.in.:

  • Jak dopracować ofertę, aby była atrakcyjna dla klientek,
  • Jak obliczyć zysk na manicure tytanowym,
  • Jak skutecznie wprowadzić manicure tytanowy do oferty.

Tytanowy strzał w dziesiątkę

Wiesz już co robić! Wybierz metodę dla profesjonalistek, zarabiaj 2 razy więcej niż na innych popularnych metodach i dołącz do REVELacyjnych stylistek 😉

Opublikuj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj kolor tytanowy gratis przy pierwszych zakupach