Czego się nauczysz na naszych szkoleniach?

Szkolenia z Revel Nail to więcej niż mogłoby się wydawać. Podczas naszych szkoleń uczestniczki poszerzają zakres swoich kompetencji, zdobywają praktyczne umiejętności oraz przede wszystkim uczą się rozwijać swój salon kosmetyczny i pozyskiwać jeszcze więcej klientek.

Podczas szkolenia zgłębisz proces wykonywania manicure tytanowego na najwyższym poziomie. Dowiesz się, jak wykonać zwykły kolor, elegancki french czy nowoczesne ombre, a także jak dbać o produkty, by odznaczały się najdłuższą żywotnością. Będziesz wiedziała jak profesjonalnie przygotować paznokcie do zabiegu i o czym pamiętać nakładając puder koloryzujący. W części biznesowej natomiast doświadczone instruktorki doradzą, jak ustalić ceny oferowanych usług, jak podejść do tematu pieniędzy firmowych oraz to, co najbardziej interesuje wszystkich przedsiębiorców – jak zwiększyć własne zyski!

 

Szkolenia Revel Nail = profesjonalizm!

Do nauczania podchodzimy kompleksowo. Podobne zajęcia zwykle przekazują uczestnikom technikę i na tym poprzestają. My prowadzimy szkolenia według autorskiej metody, która uwzględnia wszystkie najważniejsze aspekty oferowania manicure tytanowego. Od opanowania umiejętności, przez rozmowę z klientem, aż po dobór modelu biznesowego. Szkolenia prowadzą certyfikowane i doświadczone instruktorki wyróżniane na rozmaitych konkursach oraz wieloletnie właścicielki popularnych salonów kosmetycznych.

Oferta szkoleń Revel Nail to nie tylko ogrom przydatnej wiedzy. To także sprawdzone przez ekspertów metody, wsparcie po szkoleniowe i pomoc w zakresie ustalenia cen oraz pozyskiwania klientów. Chcemy, byś robiła to, co kochasz i zarabiała na tym jak najwięcej, po prostu! 

Najbliższe szkolenia

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj 15% zniżki na pierwsze zakupy