Salony partnerskie Revel Nail to społeczność najlepszych salonów kosmetycznych z tytanowym manicure w Polsce. Współpracujesz z nami i dobrze sobie radzisz ze swoją firmą? Dołącz do salonów partnerskich Revel Nail, a zyskasz rozpoznawalność i wsparcie!

Manicure tytanowy Revel Nail – z kim współpracujemy?

By manicure tytanowy wyszedł obłędnie, niezbędne jest spełnienie dwóch istotnych czynników – stosowanie oryginalnych i sprawdzonych produktów oraz odpowiednie przygotowanie stylistki. Dobre produkty i wiedza zapewniają trwałość stylizacji, wzmocnienie paznokci i ich doskonały wygląd. Zadowolenie i bezpieczeństwo klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego produkty Revel Nail przeznaczone są wyłącznie dla stylistek profesjonalnie przeszkolonych w zakresie wykonywania manicure tytanowego. Uwielbiamy współpracować ze specjalistkami, które dokładnie tak jak my, stawiają na pierwszym miejscu wysoką jakość produktów, bezpieczeństwo oraz właściwą technikę pracy.

Jakie korzyści czerpie salon partnerski?

Salony partnerskie są traktowane jak nasza tytanowa rodzina! Jeśli należysz do społeczności salonów partnerskich Revel Nail, otrzymujesz specjalne warunki cenowe, a nasze instruktorki zapewniają Twojej firmie merytoryczną opiekę i wsparcie. Otrzymujesz dostęp do dodatkowych szkoleń na korzystnych warunkach, a raz w roku mamy dla Ciebie niespodziankę w postaci darmowego szkolenia dla nowego pracownika!

Pomagamy naszym partnerom w marketingu i udzielamy konsultacji w sprawie dalszego rozwoju Twojego salonu. Dostajesz również dodatkowe materiały promocyjne i jako pierwszy wiesz o wszystkich nowościach oraz akcjach specjalnych. Kto wie, może następnym razem to do Twojego salonu zawita znana blogerka albo zdobędziesz darmową reklamę w social mediach?! Jeśli zastanawiasz się nad kosztami – spokojnie, za przynależność do salonów partnerskich nie naliczamy żadnych opłat!

Zależy Ci, by Twój salon był prestiżowy, by klientki czuły się bezpiecznie, a Twoja kadra nieustannie się doszkalała? Potrzebujesz wsparcia w zakresie finansów albo modelu biznesowego? Dołącz do salonów partnerskich Revel Nail już dziś!

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj 15% zniżki na pierwsze zakupy