fbpx

Lubimy wierzyć w mity, taka nasza natura. Prędzej uwierzymy w wielokrotnie powtarzany mit,
niż pokusimy się o dogłębne zbadanie sprawy na własny użytek. Przecież łatwiej przychodzi nam powielanie przekonań innych. Tak jesteśmy skonstruowani i nic w tym złego, dopóki nie ma dla nas znaczenia, czy wyborów konsumenckich dokonujemy świadomie, czy ktoś za nas podejmuje decyzję.

Teraz zadasz sobie pytanie – czy na pewno chcę w kółko powtarzać przekonania innych? Czy to dobre dla mnie i warto oddawać pierwszeństwo innym  w decydowaniu o tym, co dla ma być dla mnie dobre? Czy dobrze się czuję z tym, że nie mam własnego zdania na tematy, które mnie dotyczą albo są na tyle świeże, że nie zdążyłam jeszcze wyrobić sobie własnej opinii?

Jeśli próbowałaś już wszystkich dostępnych na rynku rodzajów manicure i żaden z nich do końca nie był satysfakcjonujący, bo jeden zbyt inwazyjny, a drugi za drogi i stylizacja nie wytrzymała na paznokciach nawet trzech dni, to być może nie miałaś dotąd okazji wykonać manicure tytanowego.
Jest bardzo prawdopodobne, że czujesz się zniechęcona eksperymentami, a Twoje paznokcie potrzebują po prostu solidnego odpoczynku i regeneracji. Być może żaden stylista dotąd nie powiedział Ci, że manicure tytanowy jest lekarstwem dla Twoich paznokci.

Być może dotąd nie trafiłaś na rzetelne źródło informacji na temat manicure tytanowego, dlatego powielasz mity lub boisz się spróbować nowego rodzaju stylizacji.
Obalmy zatem mity prawdą na temat manicure tytanowego! Bo tylko prawda nie potrzebuje ozdobników!

Prawda #1 ? Manicure tytanowy jest doskonały dla zmęczonych zabiegami stylizacji paznokci

Zgadza się, ponieważ jest to zabieg, który oprócz trwałego manicure, ma za zadanie odżywić płytkę paznokci. Witaminy wzmacniają oraz odbudowują cienkie i wiotkie paznokcie, zaś dwutlenek tytanu, który można spotkać w kosmetykach kolorowych oraz polimer akrylowy ? utwardzają i powodują, że płytka paznokci staje się odporna na uszkodzenia. Zabieg nie wymaga użycia specjalnych odtłuszczaczy, silnych chemicznie preparatów przed, w trakcie czy po jego wykonaniu, dlatego nie powoduje żadnych uczuleń na skórze.

Prawda #2 ? Wykonanie manicure hybrydowego jest zdecydowanie krótsze, niż inne rodzaje stylizacji

To prawda, ponieważ zabieg wykonuje się w kilku etapach, pomiędzy którymi nie trzeba używać lampy UV, by utwardzić kolejne warstwy. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu, ale, co ważniejsze, chroni płytkę przed niekorzystnym wpływem lampy, jeśli używa się jej nieumiejętnie, czyli za długo.

Prawda #3 ? Manicure tytanowy można wykonać w ciąży

Tak, ponieważ produkty są wegańskie, niedrażniące, o doskonałym składzie, a zabieg wykonywany bez lamp UV, można bez obaw polecić klientkom w ciąży czy matkom karmiącym. W ciąży bardzo często paznokcie i włosy są znacznie słabsze, dlatego tym bardziej warto zwrócić uwagę na fakt, że zawartość witamin A, D i E pozwala wzmocnić paznokcie bez konieczności rezygnacji z ulubionej stylizacji.

Co w takim razie z mitami na temat manicure tytanowego?

Tych funkcjonuje dotąd na szczęście niewiele w świadomości osób decydujących się na stylizację paznokci metodą manicure tytanowego. Może dlatego, że jest to zabieg stosunkowo nowy na rynku, nie tak popularny, jak na przykład hybryda i nie ma na rynku zbyt dużej konkurencji, jeśli chodzi
o stylistów, którzy go wykonują. Nie ma też wielu dystrybutorów kosmetyków, którzy musieliby konkurować cenami swoich produktów, albo oferować podróbki niskiej jakości, by zaniżać ceny zabiegu. Jednak właśnie to może powodować, że funkcjonuje mit, jakoby zabieg był drogi. Na szczęście łatwo go obalić, ponieważ jego cena nie odbiega znacząco od cen innych rodzajów stylizacji. Koszt wykonania manicure tytanowego przez profesjonalistę z certyfikatem, oryginalnymi produktami, które zapewniają zdrowie oraz trwałość zdobienia jest podobny do stylizacji innymi metodami. I podobnie jak one ? nie wymaga wykonywania częściej, niż raz na 4-5 tygodni.

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj kolor tytanowy gratis przy pierwszych zakupach