fbpx

Revel Nail

Manicure tytanowy

Na całym świecie kobiety są w nim zakochane już od lat, jednak w Polsce pojawił się dopiero niedawno. Mowa o najnowszym sposobie stylizacji paznokci, który jest przyszłością najlepszych salonów kosmetycznych. Poznaj najsilniejszego konkurenta dla hybryd i paznokci żelowych: manicure tytanowy!

Manicure Tytanowy Revel Nail to prawdziwy hit!

Czy Twoje klientki skarżą się na alergię na hybrydy, odpryskujący lakier, krótką trwałość paznokci albo obawiają się o negatywne konsekwencje zdrowotne? Niezadowoleni, odchodzący klienci to największa obawa każdego przedsiębiorcy. Ale od kiedy w Twoim salonie zagości manicure tytanowy, ten strach stanie się przeszłością. Od tej pory klientki będą zachwycone najwyższą jakością Twoich usług.

Manicure tytanowy jest zdecydowanym numerem jeden pośród wszystkich metod stylizacji paznokci. Paznokcie tytanowe są dużo lepiej utwardzone niż żelowe czy hybrydowe, dzięki czemu wytrwają przez kilka tygodni, bez żadnych odpryśnięć. Wykonanie stylizacji tytanowej zajmuje około godziny, a jej uzupełnienie to dosłownie chwila. Ale co najważniejsze – produkty do manicure tytanowego są wzbogacone witaminami i minerałami, dzięki czemu nie tylko nie niszczą paznokci, ale odżywiają je i czynią zdecydowanie mocniejszymi!

Oryginalne i wysokojakościowe produkty do manicure tytanowego

Revel Nail to marka, która pochodzi z New Jersey w USA. Cieszy się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych, Europie czy Australii, a w 2017 roku w końcu zawitała do Polski. To marka, dla której najważniejsza jest jakość. Dlatego też produkty do manicure tytanowego Revel Nail dostępne są dla profesjonalistek z adekwatnym przeszkoleniem z technik stylizacji paznokci.

Manicure tytanowy wykonuje się przy użyciu kilku rodzajów produktów – bazowego żelu, koloryzującego pudru, topu i utwardzacza, a do profesjonalnego wykonywania usługi potrzebne są także specjalistyczny klej, olejek ochronny, pędzelki do pyłków czy primer. Revel Nail oferuje także zestawy startowe dla początkujących. Dzięki nim nie musisz na wstępie dużo inwestować. Koniecznie sprawdź w naszym sklepie online co zawiera zestaw startowy do manicure tytanowego!

Revel Nail zapewnia produkty najwyższej jakości. Jak można je opisać w kilku słowach? Wysokie napigmentowanie, doskonałe krycie, wygodna aplikacja i niezwykle wysoka żywotność.

Dlaczego powinnaś wybrać manicure tytanowy z Revel Nail?

Głównym dystrybutorem kosmetyków Revel Nail w Polsce jest Beauty Care. Na swoją misję wyznaczyliśmy dostarczanie najlepszych jakościowo kosmetyków, które są łatwe w użyciu. Stawiamy również na zdrowie, dlatego wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie przez niezależne laboratorium Skin Lab i uzyskały specjalistyczne certyfikaty bezpieczeństwa, nawet dla wrażliwej skóry. W dodatku, produkty nie były testowane na zwierzętach i są odpowiednie dla wegan!

Prosty wybór. Wybierz zdrowie, najwyższą jakość i zadowolenie swoich klientek. Wybierz Revel Nail!

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj kolor tytanowy gratis przy pierwszych zakupach