fbpx

Słyszałaś już o manicure tytanowym? To jedna z najlepszych, najtrwalszych i najbezpieczniejszych metod manicure. Do niedawna produkty tytanowe dostępne były tylko dla profesjonalnych stylistek paznokci i salonów kosmetycznych. Teraz zestaw lakierów tytanowych (a właściwie pudrów i preparatów) możesz kupić online i zacząć swoją niezwykłą przygodę z tytanem.

Manicure tytanowy w domu

Dziś wszystko wokół nas zmienia się tak dynamiczne, że czasem ciężko nadążyć za nową rzeczywistością. Dlaczego warto kupić swój zestaw startowy tytanowy? Oto lista zalet manicure tytanowego oraz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości w sieci:

  • Manicure tytanowy w domu – zyskujesz niezależność i nowe umiejętności. Będziesz mogła wykonać swój manicure w domowym zaciszu, korzystając z profesjonalnych produktów, gdy Twoja kosmetyczka będzie miała zamknięty salon.
  • Manicure tytanowy bez lampy – nie musisz inwestować w dodatkowe sprzęty, ponieważ do wykonania manicure tytanowego nie potrzebujesz lampy UV. To ogromny atut nie tylko dla Twojego portfela, ale także zdrowia.
  • Manicure tytanowy – czy bezpieczny – bezpieczeństwo to drugie imię manicure tytanowego. Preparaty i pudry zawierają cenne składniki odżywiające paznokcie. Produkty Revel Nail posiadają zresztą certyfikat bezpieczeństwa dla skóry wrażliwej.
  • Manicure tytanowy – czy szkodzi – nie, nie i jeszcze raz nie 😊 Co więcej, metoda tytanowa umożliwia wykonanie pięknej stylizacji nawet na krótkich i zniszczonych paznokciach, jednocześnie odbudowując słabą płytkę.
  • Manicure tytanowy – czy uczula – oryginalne amerykańskie produkty do manicure tytanowego, które posiadają wspomniany certyfikat bezpieczeństwa są także dedykowane dla osób ze skłonnością do alergii (dlatego wiele osób przerzuca się na tytany po perypetiach z uczuleniem na hybrydę)
  • Manicure tytanowy w ciąży – manicure tytanowy jest bezpieczny dla kobiet w ciąży ponieważ nie wymaga użycia lampy UV oraz nie uczula. Produkty nie mają także drażniącego zapachu.
  • Jak wygląda manicure tytanowy – manicure tytanowy cechuje delikatny i naturalny wygląd. Dzięki tej metodzie uzyskamy piękne i gustowne stylizacje.
  • Jak zrobić manicure tytanowy w domu – zamów swój zestaw tytanowy startowy, obejrzyj film instruktażowy i działaj!
  • Jak usunąć manicure tytanowy w domu – możesz zainwestować we frezarkę, ale równie dobrze manicure tytanowy usuniesz z pomocą acetonu.
  • Manicure tytanowy – jak długo się trzyma – to jeden z wielu atutów tytanowej mocy. Prawidłowo wykonany manicure tytanowy osiąga 5-6 tygodni trwałości.

Manicure tytanowy co potrzebne

Do wykonania manicure tytanowego potrzebujesz pudru budującego, pudrów kolorowych w wybranych barwach (Revel Nail ma bajeczny wybór kolorów! Sprawdź w sklepie) oraz preparatów Pro Base, Activator i Finish Gel. Przyda się także pilnik, bloczek polerski, pędzelek do odpylania paznokcia oraz bezpyłowe waciki. Wszystkie niezbędne elementy zawierają zestawy tytanowe do paznokci.

Manicure tytanowy – gdzie kupić produkty

Zestawy produktów do manicure tytanowego znajdziesz w wielu miejscach w Internecie, ale kieruj się kilkoma zasadami zanim dokonasz wyboru. Pamiętaj, aby produkty były oryginalne i certyfikowane, wówczas masz gwarancję ich bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Amerykańskie pudry Revel Nail kupisz w sklepie online tutaj.

Manicure tytanowy dla początkujących

Jeśli dopiero zaczynasz, wybierz zestaw z filmem instruktażowym w cenie. To krótkie szkolenie, w którym instruktorka Revel Nail pokazuje jak zrobić manicure tytanowy krok po kroku. Jeśli będziesz postępować zgodnie ze wskazówkami, szybko osiągniesz zadowalające efekty. Pamiętaj, że nic nie przychodzi samo i ćwiczenie czyni mistrzem!

Pomysł na nowy biznes

Jeśli tak jak my pokochasz manicure tytanowy, może okazać się, że Twój zestaw startowy do manicure tytanowego stanie się pomysłem na nowy biznes i będziesz chciała się w tym zakresie dalej rozwijać. Wówczas możesz z nami doskonalić swój warsztat na szkoleniach stacjonarnych i online. Kalkulator zysków z kolei pomoże Ci dopasować cenę usług do Twojej sytuacji. Póki co, zamów swój zestaw w sklepie i zacznij z nami nową, niezwykłą tytanową podróż! Powodzenia!

Opublikuj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj kolor tytanowy gratis przy pierwszych zakupach