fbpx

Czy nie zdarzyło Ci się stanąć kiedyś wobec trudnego wyboru, z której opcji manicure skorzystać? Czy zrobić hybrydę czy tytan, zdecydować się na manicure klasyczny czy poszaleć z wzorkami?
Mnie nasunęło się od razu skojarzenie z cukiernią! Bo zdarza się, że wybór manicure wydaje się prawie tak trudny, jak zdecydowanie się na ciastko w ulubionej kawiarni ? zazwyczaj możesz wybrać jedno, choć wszystkie kuszą!

Co robisz najczęściej, jeśli naprawdę nie potrafisz samodzielnie podjąć decyzji? W cukierni pytasz o rekomendacje sprzedawcę, bo ufasz, że doradzi najlepiej, będzie wiedział, które jest najświeższe lub po prostu zdejmie z Ciebie wyrzuty sumienia i poczucie winy z powodu tego ciacha!

I taką samą strategię możesz zastosować podczas wizyty w salonie kosmetycznym. Warto skorzystać z porad profesjonalnej kosmetyczki, która obejrzy stan paznokci i podpowie, jaki manicure wykonać na Twoich paznokciach, by zadbać o nie najlepiej. Bo manicure to ostatecznie nie tylko kwestia mody, ale przede wszystkim higieny osobistej.

Wróćmy jednak do kawiarni ? wyobraź sobie, że sprzedawca proponuje Ci ciastko o nazwie ?Rumak? (tak, to nazwa ciasta z karty pewnej kawiarni!). Czy od razu nie wyobrażasz sobie, że ten słodki kaprys będzie okupiony ciężkimi kaloriami?

Dlatego dzisiaj chcę opowiedzieć Ci o tym, dlaczego manicure tytanowy, mimo że jego nazwa brzmi dość ?topornie? jest dużo delikatniejszy, niż inne rodzaje, które znasz! Dlaczego jest tak bezpieczny dla płytki paznokciowej, że bez obaw mogą go wykonać kobiety w ciąży i matki karmiące.

Są trzy powody, dla których warto postawić na tytan!

POWÓD #1 Łatwa aplikacja, beż użycia lamp UV i nieinwazyjne usuwanie manicure

Manicure tytanowy to faktycznie zabieg, który wykonuje się zdecydowanie szybciej, niż inne, popularne metody stylizacji. Najpierw płytka paznokcia pokrywana jest bazą, następnie nakładany jest specjalny puder, w którego skład wchodzi, m.in. dwutlenek tytanu oraz witaminy A, D i E. Czynność powtarza się dwa razy, a drobny pyłek aplikowany na paznokieć i pokryty preparatem utwardza się bez lampy UV. Na koniec zdobienie wystarczy pokryć top coatem. Nie ma potrzeby utrwalać każdej jego warstwy za pomocą lampy UV, więc zabieg nie budzi takich kontrowersji, jak na przykład hybryda. W związku z tym, również jego usunięcie jest łatwiejsze i szybsze. I nie uczula!

POWÓD #2 Manicure tytanowy to naturalny wygląd paznokci i trwałość stylizacji

Ponieważ kolejne warstwy, jakie nakładamy podczas wykonania manicure tytanowego to drobny pyłek, dlatego płytka paznokcia nie jest nadmiernie pogrubiona, a mimo to jest odpowiednio usztywniona, jak przy innych rodzajach manicure. Zdobienie jest trwałe i również trwale wzmacnia łamliwe, zniszczone innymi zabiegami paznokcie.

POWÓD #3 To produkty, których cena ?jest demokratyczna?

Revel Nail oferuje produkty o składzie, który jest wynikiem wielu lat badań. Nigdy jednak nie zdarzyło się, by na przestrzeni wielu lat prób stworzenia idealnych wyrobów były one testowane na zwierzętach. Są zatem doskonałe dla konsumentek, które świadomie wybierają produkty do pielęgnacji. Co to znaczy z kolei, że ich cena jest demokratyczna? Tylko tyle, że każda z Was może sobie pozwolić na zabiegi manicure tytanowy wykonany produktami Revel Nail, bowiem skład produktów, trwałość manicure i wpływ na płytkę paznokcia idzie w parze z ceną samego zabiegu.

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj kolor tytanowy gratis przy pierwszych zakupach