fbpx

Manicure tytanowy podbija polski rynek. Nie zwlekaj i wyjdź naprzeciw oczekiwaniom klientek Twojego salonu kosmetycznego. Zacznij swoją przygodę z manicure tytanowym i zamów zestaw startowy do manicure tytanowego amerykańskiej marki Revel Nail. W pakiecie dostaniesz film instruktażowy, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez poszczególne etapy wykonania manicure tytanowego. Będziesz tym samym uczyć się od najlepszych ekspertów w branży!

Polecamy pudry do manicure tytanowego.

Zestawy startowe do manicure tytanowego wyróżnia autorska metoda wdrażania pod nazwą M.I.S.T.R.Z. Dzięki niej możesz liczyć na indywidualne konsultacje, zeszyt ćwiczeń, sporą dawkę niezbędnej wiedzy i wiele cennych porad. W zestawie znajdują się oczywiście także podstawowe produkty, które są niezbędne do wykonania manicure tytanowego: baza, utwardzacz, kilka kolorów pudrów do nakładania kolorów, a także akcesoria, które pozwolą wykonać perfekcyjny manicure tytanowy, utrzymujący się nawet do pięciu tygodni! Co bardzo ważne, nasz zestaw startowy pozwala na wykonanie ponad 30 stylizacji. Manicure tytanowy staje się coraz popularniejszy. Niewątpliwie wpływ na to fakt, iż jest bardzo bezpieczny w stosowaniu. Nie powoduje on bowiem reakcji alergicznych, na co niestety często narzekają klientki po aplikacji innych metod. Kupując zestaw startowy od Revel Nail otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa, gdyż znajdujące się w nim produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa dermatologicznego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj kolor tytanowy gratis przy pierwszych zakupach