fbpx

Pudry tytanowe znane są na świecie już od wielu lat. W Polsce dopiero powstaje moda na wykonywanie manicure tytanowego. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż jest to trend, który rozwija się bardzo dynamicznie. Z tego powodu niewątpliwie warto dowiedzieć się więcej na temat tego rodzaju stylizacji paznokci. Głównym składnikiem pudrów tytanowych jest dwutlenek tytanu. Producenci ścierają go na proszek i mieszają z wybranym pigmentem. W efekcie powstaje produkt odpowiedni dla osób z problematyczną płytką, mające wrażliwą skórę i problemy z alergią.

Główną zaletą aplikacji pudrów tytanowych jest to, że przy ich utwardzaniu nie trzeba wykorzystywać lampy UV/LED. Dzięki temu sama stylizacja jest jeszcze bardziej bezpieczna, zdrowsza i bardziej komfortowa dla klientki, ponieważ nie piecze podczas utwardzania. Co więcej, baza płynna posiada w sobie witaminy a pudry minerały pozytywnie wpływające na płytkę paznokcia. Ważną informacją dla wielu będzie również fakt, że są to produkty wegańskie, a zatem nie zawierają żadnych składników pochodzenia od zwierzęcego.

Sprawdź nasze kolory manicure tytanowego.

Manicure tytanowy stwarza wiele możliwości stylizacji. Dzięki dostępności pudrów kolorowych, jak i tych przeźroczystych można tworzyć także french manicure. W naszej ofercie znajdziecie również pudry budujące. Są to pudry do zadań specjalnych, które idealnie zakrywają niedoskonałości płytki paznokcia i pozytywnie wpływają na jej odbudowę. Do tego są one bardzo wytrzymałe. Nie pękają i nie kruszą się. Manicure tytanowy wykonany przy zastosowaniu naszych pudrów utrzymuje się nawet do 5 tygodni!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj kolor tytanowy gratis przy pierwszych zakupach