fbpx

W naszej ofercie znajduje się cała gama kolorów pudrów tytanowych, dzięki którym wprawna ręka stylistki potrafi stworzyć na paznokciach prawdziwe arcydzieła. Manicure tytanowy tworzy się aplikując na specjalny podkład puder zawierający kolorowe pigmenty. Wykorzystanie profesjonalnych produktów i odpowiednie ich utwardzenie preparatem dostępnym w naszej ofercie sprawia, że powstaje wyjątkowa i trwała stylizacja paznokci.

Tytanowe paznokcie – kolory

Wybierając manicure tytanowy można liczyć na tworzenie ciekawych i często niepowtarzalnych stylizacji. Bogata oferta kolorów i ich właściwości sprawia, że profesjonalistka jest w stanie stworzyć manicure w jednym wybranym kolorze, french, stylizację ze zdobieniami, a także wiele innych, które z całą pewnością będą odpowiadały oczekiwaniom klientek salonu kosmetycznego.

Manicure tytanowy od Revel Polska.

Puder tytanowy – zestawy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zestawy zawierające lakiery tytanowe, a także wszystkie inne niezbędne do wykonania manicure tytanowego akcesoria. W zestawie nie będzie jednak lampy UV lub LED, nie jest ona bowiem potrzebna przy utwardzaniu pudrów tytanowych. To jest ich ogromna zaleta, ponieważ proces aplikacji nie powoduje negatywnych skutków dla płytki paznokcia. Wręcz przeciwnie. Manicure tytanowy uznawany jest za regenerujący i zdecydowanie zdrowszy niż popularne na naszym rynku hybrydy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj kolor tytanowy gratis przy pierwszych zakupach