fbpx

„JESTEŚ PIĘKNA” a tak często o tym zapominasz. Dlaczego?

Bo jesteś zmęczona, sfrustrowana, czasami po prostu trudno jest Ci połączyć prowadzenie domu z pracą i w tym wszystkim zapominasz o sobie…ale wiesz co? Bez Ciebie nie będzie tego wszystkiego, bez uśmiechniętej i cierpliwej mamy nie będzie szczęśliwych dzieci, bez silnej i pewnej siebie szefowej nie będzie zgranego teamu i zyskownego salonu, więc wszystko zaczyna się od Ciebie, to Ty jesteś najważniejsza!

Zadbaj o swój komfort psychiczny i dobre samopoczucie! Kilka wskazówek umieściłam poniżej:

  1. DIETA – zrezygnuj z produktów, które Ci szkodzą lub zabierają energię (gluten, cukier, mleko itp), zastąp je świeżymi sokami, owocami i warzywami
  2. ŚWIEŻE POWIETRZE – spaceruj chociaż 15 minut dziennie, dotlenisz swój umysł i zyskasz więcej energii
  3. PRZESTAŃ KRYTYKOWAĆ SIEBIE – bądź dla siebie dobra, to podstawa zdrowia psychicznego! Myśl o sobie pozytywnie, powtarzaj sobie „jestem piękna” zamiast „jestem gruba”

4. POMAGAJ INNYM – pomaganie daje mnóstwo radości i satysfakcji, czujesz się ważna i potrzebna, pomaganie zwiększy Twoją pewność siebie i sprawi, że będziesz dobrze o sobie myśleć.

Od oczyszczenia swojego umysłu zaczniesz prawdziwe zmiany w swoim życiu, piękno zewnętrzne szybko przemija, chcąc być wciąż idealna dążysz do utopii, która zabija Twoją prawdziwą kobiecość.

Pracuj nad sobą, aby odkryć swoje wewnętrze piękno, które doprowadzi Cię do szczęśliwego życia, bez kompleksów! PAMIĘTAJ! Jesteś PIĘKNA!

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

Wpisz w koszyku kod DZIENKOBIET i kup każdy produkt -15%!

Dodatkowo do zamówień powyżej 330 zł dajemy puder (15 gr) GRATIS!

*Promocja trwa do 09.03.2020

Joanna Hruszka

Opublikuj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj kolor tytanowy gratis przy pierwszych zakupach