Innowacyjna metoda stylizacji paznokci, a zarazem najnowszy trend 2019 roku. Metoda, dzięki której Twoi klienci wyróżnią się na tle konkurencji i pomnożą swoje zarobki. Brzmi obiecująco? Dołącz więc do grona dystrybutorów!

Stylistki pokochają Twoją hurtownię!

Manicure tytanowy to najlepszy sposób stylizacji paznokci z aktualnie dostępnych na rynku. Bezpieczny, wzmacniający paznokcie, o niezwykle wysokiej trwałości. Jest to unikalna technika, która już niebawem stanie się powszechna w najlepszych salonach kosmetycznych w całej Polsce.

Wyposażając swoją hurtownię w kosmetyki Revel Nail, zyskujesz pewność, że produkty są oryginalne, sygnowane oryginalną amerykańską marką. Chcesz gwarancji najwyższej jakości i bezpieczeństwa? Nie ma problemu! Wszystkie preparaty zyskały specjalistyczny certyfikat bezpieczeństwa w badaniach dermatologicznych przeprowadzonych przez niezależne laboratorium Skin Lab.

Sieć dystrybutorów – dlaczego warto?

Współpraca dystrybutorów z salonami kosmetycznymi to po pierwsze, sprzedaż produktów, a po drugie, zapewnianie dostępu do wszystkich nowości, materiałów promocyjnych, zapoznawanie klientów z paletkami kolorów oraz wsparcie merytoryczne. Dystrybutorzy udzielają klientom cennych wskazówek. Doradzają w zakresie wprowadzenia usługi do oferty salonu, doboru odpowiednich produktów, odpowiedzi na pytania klientów oraz ustalenia cennika. Dystrybutor to specjalista, który pomaga właścicielowi salonu zaoszczędzić czas i zarobić pieniądze.

Sieć dystrybutorów kosmetyków do manicure tytanowego Revel Nail nieustannie się powiększa. Województwa wielkopolskie, śląskie, małopolskie, dolnośląskie i pomorskie już mają swoich pierwszych dystrybutorów. Dołącz do nich, by nadążać za potrzebami swoich klientów.

Produkty do manicure tytanowego online czy offline? Ty zdecyduj!

Cenimy profesjonalizm i oszczędność czasu, dlatego nasi klienci mają wybór. Stylistki, które czują się komfortowo, oglądając produkty przed podjęciem decyzji o zakupie, mogą skorzystać z usług dystrybutora. Natomiast stylistki uwielbiające składanie zamówień przez Internet również się nie zawiodą, bo dla nich dostępna jest opcja zakupów online. Wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę, a my zadbamy o wysokojakościową obsługę i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Nasza sieć dystrybutorów zrzesza profesjonalistów. Dołącz do nas, a otrzymasz sprawdzone produkty i całe mnóstwo korzyści!

Województwo

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj 15% zniżki na pierwsze zakupy