fbpx

Produkty Revel Nail nagrodzone certyfikatem dermatologicznym do skóry wrażliwej

Produkty do manicure tytanowego amerykańskiej marki Revel Nail otrzymały certyfikat dermatologiczny na podstawie badania przeprowadzonego przez specjalistyczne laboratorium analityczne Skin Lab. Tym samym kosmetyki Revel Nail są pierwszymi produktami tytanowymi na polskim rynku, posiadającymi taki certyfikat bezpieczeństwa.

Niezależne badanie dermatologiczne

Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie tych badań w trosce o nasze klientki i stylistki wykonujące zabiegi. W końcu piękne paznokcie nie są najważniejsze, tylko nasze zdrowie. Chcieliśmy mieć pewność, że produkty, które dystrybuujemy są bezpieczne, a jednocześnie podkreślić, że pod marką Revel Nail klientki otrzymują wyłącznie oryginalne produkty made in USA, bez szkodliwych substancji i kwasów akrylowych. Koniecznie należy na to zwracać uwagę przy wyborze produktów do manicure tytanowego – mówi Joanna Hruszka, właścicielka Revel Nail w Polsce.

Produkty do skóry wrażliwej i dla alergików

Przeprowadzone testy wykazały, że produkty Revel Nail są bezpieczne dla skóry, nawet wrażliwej. Dzięki temu, alergicy i osoby ze skłonnością do skóry suchej, skłonnej do podrażnień, naczynkowej i problematycznej mogą mieć pewność, że manicure tytanowy wykonany na bazie kosmetyków Revel Nail jest dla nich bezpieczny. Przeprowadzone badania są także istotne dla osób wykonujących zabiegi manicure tytanowego, ponieważ to one szczególnie, narażone są częsty kontakt z produktami, zaś praca na skażonych czy nieoryginalnych pudrach, może być groźna dla ich zdrowia.

Darmowa próbka

Uzupełnij poniższy formularz w celu uzyskania darmowych próbek naszej firmy.

W celu uzyskania darmowych próbek niezbędne jest zamieszczenie skanu certyfikatu potwierdzającego kompetencje w zakresie wykonywania manicure tytanowego.

Skany dokumentów

NiespodziankaZapisz się na newsletter i otrzymaj kolor tytanowy gratis przy pierwszych zakupach